Megjelent a Nemzetbiztonsági Szakkollégium tanulmánykötete

A Nemzetbiztonsági Szakkollégium tagjai által írt publikációkból került megjelentetésre a Szakkollégium első tanulmánykötete.

Ahogy a szerkesztői előszóban is áll: "A Szakkollégium tehetséggondozási területe ötvözi a védelmi szektor széles szegmensét, és jelenleg négy kutatási terület köré csoportosulnak tagjaink. 2017-ben foglalkoztak a terrorizmus elleni kérdéskörökkel, a kiberbiztonsággal, a tömegesmigrációs hullám előidézte kihívásokkal, valamint a XXI. századi konfliktusokkal. Munkánkat a Tudományos Diákköri Konferencián elért eredményeink, továbbá a Magyar Hadtudományi Társaság és a Belügyminisztérium pályázatain, nemzetközi versenyen való részvételünk, illetve a Nemzeti Közszolgálati Egyetem által kiírt poszter pályázatokon kivívott sikereink jelzik.
Elérkezettnek láttuk az időt, hogy hagyományteremtő szándékkal elkészítsük elsőtanulmánykötetünket, amely hallgatóinknak biztosíthat megjelenési fórumot
eredményeik közzétételére."

Címkék: nbi Szakkollégium