TEK Tanszéki Est

TEK Tanszéki Est - A komplementer rendészet és a terrorelhárítás összefüggései

A Terrorelhárítási Tanszék szervezésében 2022. április 21-én Dr. Christián László r. ddtb., a Nemzeti Közszolgálati Egyetem rektorhelyettese tartott előadást a magánbiztonsági szektorról, a komplementer rendészet és a terrorelhárítás összefüggéseiről.

Az előadás mély szakmai áttekintést adott a témáról, a külföldi jó gyakorlatokról, a hazai szabályozási anomáliákról és a fejlődési lehetőségekről.  Az előadás és a téma jellege miatt számos vélemény hangzott el a kérdés szekcióban és élénk, konstruktív szakmai beszélgetés alakult ki. Ezúton is köszönjük a résztvevőknek az érdeklődő hozzáállást.

A Terrorelhárítási Tanszék a jövőben is tervezi hasonló, a szakmai ismeretek bővítését támogató Tanszéki Estek szervezését, amely minden érdeklődő számára nyitott.

Címkék: TEK Tanszéki est